Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.StatystykaDzisiaj: 22
Wczoraj: 3
Bieżący tydzień: 25
Poprzedni tydzień: 1091
Bieżący miesiąc: 1370
Poprzedni miesiąc: 1927
Ogółem: 6215

Poland 96.1%Ukraine 0%
United States 2.2%Netherlands 0%
Kuwait 0.3%Czech Republic 0%
Germany 0.3%Norway 0%
United Kingdom 0.3%Austria 0%mapa cmentarza

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 2020 R.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Informujemy, że w miesiącach wakacyjnych lipiec i sierpień, Msze święte w kościele parafialnym są sprawowane tylko o godz. 1800. Sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po wieczornej Mszy świętej. W sprawach pilnych o każdej porze.

Dziękujemy za złożone dzisiaj ofiary na cele remontowe, seminarium duchowne w Rzeszowie, a po Mszy świętej na dotkniętych powodzią.

Panie z KGW Dębowiec dziękują wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę dla powodzian. Dary zostały już przekazane do Trzcinicy i Skołyszyna.

Przypominamy, że w przyszłą niedzielę tj.12 lipca w naszej parafii będzie wizytacja kanoniczna ks. biskupa Edwarda Białogłowskiego, wraz z udzieleniem sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii. Spotkanie ks. bp z wszystkimi grupami parafialnymi odbędzie się po Mszy św. o godz. 900 na które zapraszamy.

Decyzją ks. Prowincjała – z dniem 22 sierpnia od pracy duszpasterskiej w naszej parafii zostaje skierowany ks. Łukasz Stachura, a nie jak podawaliśmy wcześniej ks. Franciszek Sikora.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Jaśle przestrzega przed nadmiernym rozluźnieniem i prosi o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa sanitarnego w kościołach.

Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje i wypoczywającym na terenie naszej parafii życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.