OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Kalendarz liturgiczny nam przypomina:

- w poniedziałek - wsp. św. Wincentego a Paulo K

- we wtorek – wsp. św. Wacława

- w środę – Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

- w czwartek – wsp. św. Hieronima KD

- w piątek – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

- w sobotę – wsp. Świętych Aniołów Stróżów

Od piątku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, które będą odprawiane ½ godziny przed mszą świętą. W kościele parafialnym o godz. 1730, w Łazach Dębowieckich o godz.1630, a potem msza święta. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych.

W tym tygodniu mamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Spowiedź w kościele parafialnym w Dębowcu w piątek od godz. 1700, a w Łazach Dębowieckich we czwartek od 1630. Okazja do spowiedzi w pozostałe dni ½ godz. przed mszą świętą.

* w I sobotę adoracja Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Marii w Łazach Dębowieckich od godz. 1600, następnie różaniec o 1630 i o godz. 1700 msza święta.

* w sobotę od godz. 830 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic Różańcowych, taca na cele diecezjalne i KWESTA na cele parafialne.

W przyszłą niedzielę tj. 3 października o godz. 1300 będzie dodatkowa Msza Św. dla rodziców i młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania, a po Niej spotkanie.

Na cmentarzu znajduje się duża ilość ziemi z gruzem, jest ona pozostałością po wykopach pod alejki. Jeżeli komuś jest potrzebna to można ją zabrać.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.