OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Kalendarz liturgiczny nam przypomina:

- w środę - wsp. św. Wincentego a Paulo

- w czwartek – wsp. św. Wacława

- w piątek – Święto Św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

- w sobotę – wsp. św. Hieronima

W przyszłą niedzielę Adoracja Najśw. Sakramentu, zmiana tajemnic Różańcowych, taca na cele diecezjalne i kwesta na cele parafialne.

Spotkanie uczniów klas 7 z Dębowca i z Zarzecza w piątek o godz. 1800 na mszy świętej połączone z rozdaniem Indeksów do Bierzmowania. Również w piątek spotkanie Oazy o godz.1800 msza święta i po mszy spotkanie w salce.

Chorych z Zarzecza i Łazów Dębowieckich, których odwiedza ks. Roman z posługa sakramentalna informujemy, że odwiedziny będą wyjątkowo w najbliższą sobotę 30 września od godz. 830 , ze względu na wyjazd na rekolekcje kapłańskie w następnym tygodniu. Pozostałych chorych odwiedzimy w 1 sobotę tj. 7 października.

Wydział Duszpasterski wraz z diecezjalnym duszpasterzem Róż Różańcowych pragnie zaprosić Róże Różańcowe na różaniec ulicami miasta Rzeszowa i Jasła. W Rzeszowie odbędzie się on 1 października, w Jaśle 8 października o 1430 w kościele Wniebowzięcia Matki Bożej, a zakończenie u OO. Franciszkanów (Msza Święta o 16:00). Bardzo serdecznie zapraszamy Róże Różańcowe z każdej parafii na to religijne wydarzenie.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

Sołtys wsi Dębowiec zawiadamia mieszkańców o zebraniu wiejskim, które odbędzie się w dniu 28 września 2023 / tj. czwartek/ o godz. 1800 w Sali widowiskowej Urzędu Gminy Dębowiec. Tematem spotkania będzie podział funduszu sołeckiego na rok 2024 oraz sprawy bieżące.