OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Kalendarz liturgiczny nam przypomina:

w poniedziałek – wsp. św. Rafała Kalinowskiego

we wtorek – wsp. Ofiarowania Najśw. Maryi Panny

w środę – wsp. św. Cecylii - patronki śpiewu kościelnego i organistów. Dziękując naszym organistom Mariuszowi Zoła, Krystianowi Ciejka i Mireli Ciejka, za śpiew i grę na organach, życzymy dalszego Bożego błogosław. i opieki świętej Patronki.

w piątek – wsp. św. Andrzeja Dung-Lac i towarzyszy.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Również w przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 1200 będzie przyjęcie ministrantów i lektorów do Liturgicznej Służby Ołtarza, a także na mszę św. o godz. 1200 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się do I-Komunii św. Po mszy św. spotkanie.

W sobotę tj. 25 listopada o godz. 1000 w salce przy plebani spotkanie bierzmowanych (młodzieży z kl. VIII) – obecność obowiązkowa.

Dodatkowe informacje:

W dniach od 8 do 10 grudnia odbędzie w Sanktuarium w Dębowcu Kurs Nowe życie z Bogiem,który jest formą rekolekcji, zawierających żywy i prosty przekaz Ewangelii. Jest skierowany do osób pełnoletnich, młodszych i starszych, mężczyzn i kobiet. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy! Kontakt:797002017;Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.